Aruna Yazılım'da
Bayilik Devri Başlıyor!

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına bayilik almak gelir, Aruna Yazılım Bayiliği ise başarıya ulaşmak için size açılacak yepyeni bir kapı olabilir!


Düşük başarısızlık oranı


Bayilik aldığınızda, zaten başarılı olmuş yerleşik bir konsepti almış olursunuz. Bağımsız işletmelerin %70-80’i kritik olan ilk birkaç senede hayatta kalamazken franchise'ların %80’i hayatta kalmayı başarır!Birlikte kazançlı bir yolculuğa hazır mısınız ?

NETSIS VE LOGO ürünleri ile entegre çalışan ürünlerimiz için bayi ağımızı genişletiyoruz.ArunaDEPPO Depo Otomasyonu makine, gıda, kimya, mobilya, beyaz eşya vb birçok sektörde yaygınlaşmış, modüler yapısı ile satışta avantaj sağlayan ve kolay kurulum – uyarlama ile başarılı projelere imza atmanızı sağlayacak. Sürekli güncellenen, yeni özellikler eklenen bir ürün geliştiriyoruz.
ArunaÜTS ile medikal sektöründeki müşterilerinizin NETSIS ve LOGO üzerindeki kayıtlarını Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kolayca entegre edebilirsiniz
ArunaETicaret ile online pazaryerlerinde yapılan satışların NETSIS ve LOGO sistemine müşteri sipariş olarak aktarılması artık çok kolay. Parametrik yapısı ile cari kart oluşturulması, pazaryeri-müşteri yansıtma dekontu oluşturulması gibi özellikleri ile müşterilerinize zaman kazandırır, hatalı veri girişi nedeniyle yapılan yanlış sevkiyatları engeller.Bayim Olur Musun

Kariyeriniz İçin Doğru Bir Adım !
Bayilik