Aruna Yazılım'da
Bayilik Devri Başlıyor!

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına bayilik almak gelir, Aruna Yazılım Bayiliği ise başarıya ulaşmak için size açılacak yepyeni bir kapı olabilir!


Düşük başarısızlık oranı


Bayilik aldığınızda, zaten başarılı olmuş yerleşik bir konsepti almış olursunuz. Bağımsız işletmelerin %70-80’i kritik olan ilk birkaç senede hayatta kalamazken franchise'ların %80’i hayatta kalmayı başarır!Birlikte kazançlı bir yolculuğa hazır mısınız ?

Depo Otomasyonu konusunda kendisini kanıtlamış, farklı sektörlerde referansı olan bir yazılım ile iş ortaklığı sunuyoruz. Aruna DEPPO makine, gıda, kimya, mobilya, beyaz eşya vb birçok sektörde yaygınlaşmış, modüler yapısı ile satışta avantaj sağlayan ve kolay kurulum – uyarlama ile başarılı projelere imza atmanızı sağlayacak.Sürekli güncellenen, yeni özellikler eklenen bir ürün geliştiriyoruz.Yeni nesil bilişim hizmetleri sunmaya, yetkili iş ortağımız olmak ister misiniz?


1Ürün Özellikleri Nedir ?
NETSIS ile entegre çalışan online bir yazılımdır. Teknoloji olarak web servis ile konuşan el terminali istemci yazılımından oluşur. Parametrik yapıya sahiptir, yönetim panelinden parametreler, kullanıcı yetkileri ayarlanabilir.
2Lisanslama Nasıl Yapılır ?
Modüler lisanslama yapısına sahiptir. Müşteriye ihtiyacı olanı, optimum maliyet ile satarsınız. El terminalleri için ek lisanslama yapılır
3Kurulum Gereksinimleri Nedir ?
IIS 7 ve üzeri kurulu olan herhangi bir Windows işletim sisteminde çalışabilir. El terminali olarak .NET Compact Framework 5 ve üzeri gereklidir.
4Nasıl Bayi Olurum ?
Satış ekibimizin sizinle iletişime geçmesi için web sitemizdeki “Bayilik Başvuru Formu” nu doldurun.
5Bayilik Tipleri Nelerdir ?
Bayilik sistemimizde

Proje Bayisi
Satış Noktası

olarak iki tip bayilik seçeneği mevcuttur.

Proje Bayileri için en az 1 personelin Aruna Yazılım tarafından verilecek kurulum/uyarlama eğitimi tamamlaması gerekmektedir.

Bayim Olur Musun

Kariyeriniz İçin Doğru Bir Adım !
Bayilik