Depo Otomasyon Çözümleri

Aruna DEPPO ile deponuzun takibini dijital ortamda yürütün

Aruna Yazılım

Depo Otomasyon Çözümleri


— Depo Otomasyon Sistemi yazılımı olan DEPPO,

Tedarik zincirindeki tüm mal hareketlerinin optimize edilmesini ve depolardaki süreçlerin tamamının en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak kârlılığı ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.


Aruna Deppo,

NETSIS ile entegre olarak, online çalışan depo otomasyon yazılımıdır.

Günlük depo operasyonlarınızı el terminali üzerinden yerinde gerçekleştirip, aynı anda NETSIS kayıtlarına yansımasını sağlar. NETSIS’e kaydedilen alış – satış irsaliyelerinde barkod etiketleriniz sisteme bağlı bir masaüstü yazıcısı ya da operatörün taşıdığı bluetooth yazıcıdan otomatik olarak basılabilir. Etiket basım programı ile müşteriler için kargo etiketi, stok kartı etiketi basımı yapılabilir.

Program aşağıdaki modüllere sahip olup, lisanslama yöntemi olarak modüller ve el terminali kullanıcı sayısı lisansları üzerinden sunulmaktadır.

Modüllerimiz


Mal Kabul

Depo Hareketleri

Sayım

Sevkiyat

Müşteri Siparişi

ÜretimMüşteri Sipariş Girişi

Serbest Satış İrsaliyesi

Stok Kartı Görüntüleme

El terminalinden barkod tanımlama

El terminalinden Bluetooth ya da PC ye bağlı yazıcıdan etiket basımı


1Mal Kabul Modülü
Tedarikçilerinize verdiğiniz siparişleri takip edebilir, gelen siparişlere bağlı mal kabul işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşterilerinizden gelen iade girişlerini yapabilirsiniz.İşlem sonunda firmanıza özel etiket basımlarını yapabilirsiniz
2Sevkiyat Modülü
Müşterilerinizin verdiği siparişlere bağlı sevkiyat işlemlerini gerçekleştirebilir. Siparişten irsaliye yapılabileceği gibi aynı zamanda faturanızı da bu alandan oluşturabilirsiniz.Karma koli, palet farklı işlemlerinizi yapabilir. Seri , proje kodu, esnek yapılanma gibi özel uygulamalarınızı depo sisteminizde destekleyebilirsiniz
3Depo Fişleri Modülü
Şube içi yada şube dışı var olan depolar arasında stok transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirken aynı zamanda ambar giriş&çıkış fişlerinizi oluşturabileceğiniz stoklarınızın giriş ve çıkışlarını da takip edebilirsiniz.
4Müşteri Sipariş Modülü
Müşterilerinizden aldığınız siparişleri anlık olarak girebilmenize olanak sağlar.
5Sayım Modülü
Depo sayımlarını anlık olarak gerçekleştirilebilmesine olanak sağlar.
6Üretim Modülü
Üretim sonu kayıtlarınızı DEPPO ile oluşturabilirsiniz.
Bayilik