ERP Solutions

İşletmeniz için ERP çözümleri

Aruna Yazılım

Kurumsal Yazılım Çözümleri


—   ERP konusunda Logo Yazılım Çözüm Ortağı olan firmamız,

Netsis&Logo ürün satış,eğitim,proje ve danışmanlık gibi konularda hizmet vermektedir. ERP ile, işletmelerin kaynaklarının entegre bir şekilde yönetilmesini ve verimli olarak kullanılmasını sağlamak için geliştirilmiş hizmetler sunuyoruz.


1NETSİS ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
ERP konusunda Logo Yazılım Çözüm Ortağı olan firmamız, Netsis&Logo ürün satış,eğitim,proje ve danışmanlık gibi konularda hizmet vermektedir.
2İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ
Farklı kaynaktan elde edilen verileri hızla ve titizlikle işleyen ideal bir iş zekası çözümü, şirketlerin karar alma mekanizmalarına kritik anlarda ihtiyaç duydukları anlık bilgiyi sunarak, rekabette bir adım öne çıkma fırsatını sunabiliyor.
3B2B ÇÖZÜMLERİ
İşletmelerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen ve diğer bilgi sistemleriyle de entegre çalışabilen B2B sistemleri, zaman ve mekan bağımsız olarak internet üzerinden sipariş sisteminde işlem yapabilme ve rapor alabilme imkanı sağlayarak, bayilerin kendine ait portal ortamında bu bilgileri görebilmelerine imkan sağlar.
4CRM ÇÖZÜMLERİ
Satış fırsatlarınızı, proje ve ihale takiplerinizi tüm süreciyle birlikte tek bir ekrandan takip ederek; fırsatlarla ilgili hangi tarihte kim tarafından ne işlemler yapıldığını, neler görüşüldüğünü, hangi tekliflerin verilmiş olduğunu, ilişkili belgeleriyle ve e-postalarıyla birlikte görmenize ve yönetmenize yardımcı olur.
Dealership