İş Akış&Süreç Yönetimi Çözümleri

İşletmeniz İçin Süreç Yönetimi

Aruna Yazılım

İş Akış&Süreç Yönetimi Çözümleri


—   E-Flow

iş süreçleri yazılımı ile süreçlerinizi hem firma içi hemde firma dışında mobil olarak kontrol etmeniz sağlanmaktadır.İş süreçlerinin sürekli ve düzenli takibi ile mükemelliği hedefledik.

1E-FLOW BPM
E-Flow yönetim ekranı ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Onay mekanizmasında e-posta bildirim özelliği ile değişikliklerden ve atanan görevlerden anlık haberdar olabilirsiniz. İşletmenizde ihtiyaç duyulan tüm formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak hızlı bir şekilde yönetimi sağlayabilirsiniz. Kağıt üzerinde yapılan işlem ve onaylamaların kaybolma riski ve güvenlik açığı sorunlarını ortadan kaldırıp bu bilgilerin elektronik ortama taşınmasını sağlar.
2E-FLOW BPM MOBİLE
E-Flow BPM Mobile ile hızlı mobil uygulamalar oluşturabilirsiniz. Tasarladığınız tüm formları Android veya IOS ortamında anlık olarak görebilir, gelen bildirimlerin atamalarını gerçekleştirebilir yada onaylayabilirsiniz.
3E-FLOW BPM CLOUD
Bulut özelliği olan Netoloji BPM Suite, daha çevik ve uyarlanabilir bir organizasyon oluşturmak için ölçeklenebilir ve güvenilir bir yoldur. • Düşük başlangıç maliyetleri • Manuel bakım gerektirmeden hızlı kurulum • Öngörülebilir maliyetler • Hızlı yatırım getirisi sunmaktadır.
Bayilik